Important Information Block (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Container
pl: Kontener

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Collapse
pl: Zwiń
