Important Information Block (8.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Container
sk: Kontajner

en: Parent
sk: Nadradený

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Behavior
sk: Správanie

en: Collapse
sk: Zbaliť
