Important Information Block (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Container
sv: Grupp

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Expand
sv: Fäll ut

en: Behavior
sv: Beteende

en: Collapse
sv: Fäll in
