Important Information Block (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Parent
tr: Üst öge

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Default language
tr: Varsayılan dil

en: Expand
tr: Genişlet

en: Collapse
tr: Daralt
