Important Information Block (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Container
uk: Контейнер

en: Parent
uk: Батько

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default language
uk: Базова мова

en: Full size
uk: Повний розмір

en: Expand
uk: Розкрити

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Collapse
uk: Згорнути

en: Vertical Offset
uk: Вертикальний зсув
