Important Information Block (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Container
hr: Kontejner

en: Parent
hr: Nadređen

en: Settings
hr: Postavke

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Expand
hr: Raširi

en: Collapse
hr: Sažmi
