Important Information Block (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Types
af: Tipes

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Continue
af: Gaan voort

en: Created
af: Geskep

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe
