Important Information Block (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Types
lt: Tipai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Created
lt: Sukurta

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: @date by @username
lt: @username - @date
