Important Information Block (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Types
te: రకాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: published
te: ప్రచురితం

en: not published
te: అప్రచురితం

en: Publish
te: ప్రచురించు

en: About
te: గురించి
