Important Information Block (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Types
ug: تىپلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Configuration
ug: لايىھە

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Draft
ug: كوپىيە
