Important Information Block (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: published
hy: հրատարակված

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
