Important Information Block (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Types
ka: ტიპები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული
