Important Information Block (8.x-1.3) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Types
br: Doareoù

en: View
br: Gwel

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: About
br: Diwar-benn
