Important Information Block (8.x-1.3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana
