Important Information Block (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: Revert
mn: Буцаах

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
