Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Block
am: ጥምር

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Color
am: ቀለም

en: Position
am: ቦታ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
