Important Information Block (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Container
be: Кантэйнер

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Expand
be: Разгарнуць

en: Collapse
be: Згарнуць
