Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Settings
br: Arventennoù

en: Text
br: Testenn

en: Color
br: Liv

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Collapse
br: Bihanaet
