Important Information Block (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Container
lt: Konteineris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Top
lt: Viršus

en: Icon
lt: Piktograma

en: Display
lt: Rodymas

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Block
lt: Blokas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: General
lt: Bendras

en: Table
lt: Lentelė

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Color
lt: Spalva

en: Position
lt: Pozicija

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Style
lt: Stilius

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Expand
lt: Išplėsti

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės
