Important Information Block (8.x-1.3) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ
