Impression (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Domain
ast: Dominiu

en: Other
ast: Otru
