Impression (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 year
be: 1 год

en: Domain
be: Дамен

en: Other
be: Іншыя

en: Created date
be: Дата стварэння

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Language code
be: Код мовы
