Impression (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Other
bo: གཞན

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
