Impression (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Language
cs: Jazyk

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Domain
cs: Doména

en: Other
cs: Jiné

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Changed
cs: Změněno

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: The domain name.
cs: Název domény.
