Impression (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Other
fi: Muu

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Changed
fi: Muuttunut

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Administer settings
fi: Ylläpidä asetuksia
