Impression (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Language
gl: Idioma

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: 1 day
gl: 1 día

en: Domain
gl: Dominio

en: Other
gl: Outro

en: Created date
gl: Data de creación

en: Changed
gl: Cambiado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Language code
gl: Código do idioma
