Impression (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
