Impression (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Domain
ka: დომენი

en: Other
ka: სხვა

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Language code
ka: ენის კოდი
