Impression (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: IP
kn: IP(ಐಪಿ)

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ
