Impression (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Language
lv: Valoda

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 1 year
lv: 1 gads

en: Domain
lv: Domēns

en: Other
lv: Citi

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Changed
lv: Labots

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Language code
lv: Valodas kods
