Impression (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Domain
pl: Domena

en: Other
pl: Inne

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Changed
pl: Zmieniono

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Language code
pl: Kod języka

en: Hash
pl: Hasz

en: The Name of the associated user.
pl: Nazwa powiązanego użytkownika.
