Impression (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Other
ps: نور
