Impression (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Language
ru: Язык

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: 1 hour
ru: 1 час

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: 1 day
ru: 1 день

en: 1 year
ru: 1 год

en: Domain
ru: Домен

en: Other
ru: Другое

en: Created date
ru: Дата создания

en: Changed
ru: Изменение

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Language code
ru: Код языка

en: Administer settings
ru: Управление настройками

en: Hash
ru: Хэш

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
