Impression (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Language
sv: Språk

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: User Name
sv: Användarnamn

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: 1 day
sv: 1 dag

en: 1 year
sv: 1 år

en: Domain
sv: Domän

en: Other
sv: Övriga

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Changed
sv: Ändrad

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: 1 month
sv: 1 månad

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: Language code
sv: Språkkod

en: Administer settings
sv: Administrera inställningar

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
