Impression (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Language
tr: Dil

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: 1 hour
tr: @count saat

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: User
tr: Kullanıcı

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Created
tr: Oluşturulma

en: 1 day
tr: @count gün

en: 1 year
tr: @count yıl

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Other
tr: Diğer

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Changed
tr: Değişti

en: @type: deleted %title.
tr: @type: %title silindi.

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Administer settings
tr: Ayarları yönet

en: Hash
tr: Karma
