Drupal Improvements (2.1.0) - en to hy translation catalogue (43 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Action
hy: Գործողություն

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Items
hy: Տարրեր

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Decimal marker
hy: Տասնորդական կոտորակ մարկեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Author name
hy: Հեղինակի անունը

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Thousand marker
hy: Հազար մարկեր

en: Display prefix and suffix.
hy: Ցուցադրել նախածանցը և վերջածանցը:

en: Nothing
hy: Ոչինչ
