Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Date
am: ቀን

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: You are not authorized to access this page.
am: እዚ ገፅ ላይ ለመድረስ ፈቃድ አልተሰጥህም።

en: Email
am: ኢሜይል

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: An error has occurred.
am: ስህተት ተፈጥሯል።
