Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Date
ar: التاريخ

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Total
ar: المجموع

en: You are not authorized to access this page.
ar: غير مسموح لك بالوصول إلى هذه الصفحة.

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Filter
ar: انتقاء

en: Details
ar: التفاصيل

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Hour
ar: الساعة

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: An error has occurred.
ar: حدث خطأ.

en: Your changes have been successfully saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك بنجاح!
