Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Date
bg: Дата

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: No data
bg: Няма данни

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Total
bg: Общо

en: You are not authorized to access this page.
bg: Нямате право на достъп до тази страница.

en: Email
bg: Е-поща

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Filter
bg: Филтър

en: Details
bg: Детайли

en: Total price
bg: Обща цена

en: An error has occurred.
bg: Възникна грешка.
