Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Save
ky: Сактоо

en: You are not authorized to access this page.
ky: Бул бетке кирүүгө уруксатыңыз жок.

en: Access denied
ky: Киришке уруксат жок
