Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Date
nl: Datum

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: No data
nl: Geen gegevens

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Total
nl: Totaal

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: Email
nl: E-mail

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Invoice
nl: Factuur

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Cron settings
nl: Cron-instellingen

en: Street Name
nl: Straatnaam

en: Hour
nl: Uur

en: State name
nl: Statusnaam

en: Payment method
nl: Betaalmethode

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Purchase date
nl: Aankoopdatum

en: Receipt
nl: Ontvangstbewijs

en: Tax
nl: BTW

en: City name
nl: Plaatsnaam

en: Total price
nl: Totaalprijs

en: An error has occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Payment Method
nl: Betaalmethode

en: Billing
nl: Facturatie

en: Payment type
nl: Betalingstype

en: Event ID
nl: Gebeurtenis-ID
