Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Date
oc: Data

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: You are not authorized to access this page.
oc: Sètz pas autorizat(da) a accedir a aquesta pagina.

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Details
oc: Detalhs

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Hour
oc: Ora

en: Postal Code
oc: Còde Postal

en: City name
oc: Nom de la vila

en: An error has occurred.
oc: Una error s'es produita.
