Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Date
ta: தேதி

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: No data
ta: தகவல் இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: You are not authorized to access this page.
ta: இந்த பக்கத்தை  நீங்கள் பார்க்கஅனுமதி இல்லை.

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Access denied
ta: அனுமதி மறுக்கப்படுகிறது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Cron settings
ta: காலவரி அமைப்புகளை

en: Hour
ta: மணி

en: An error has occurred.
ta: ஒரு பிழை ஏற்பட்டுள்ளது.
