Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Date
uk: Дата

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: No data
uk: Дані відсутні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Total
uk: Всього

en: You are not authorized to access this page.
uk: У вас недостатньо прав для доступу до цієї сторінки.

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Filter
uk: Фільтр

en: Details
uk: Подробиці

en: Invoice
uk: Рахунок

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Cron settings
uk: Налаштування крону

en: Hour
uk: Година

en: State name
uk: Назва стану

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Series
uk: Серіал

en: Plan
uk: План

en: Purchase date
uk: Дата покупки

en: Receipt
uk: Підтвердження

en: Tax
uk: Податки

en: City name
uk: Назва міста

en: Total price
uk: Загальна вартість

en: An error has occurred.
uk: Сталася помилка.

en: Payment Method
uk: Спосіб оплати

en: Billing
uk: Платежі

en: Payment type
uk: Тип платежу

en: Endpoint
uk: Кінцева точка
