Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Date
bn: তারিখ

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: You are not authorized to access this page.
bn: আপনার এই পৃষ্ঠা দেখার অনুমতি নেই।

en: Email
bn: ইমেইল

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Details
bn: বিস্তারিত
