Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: No data
el: Δεν υπάρχουν δεδομένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: You are not authorized to access this page.
el: Δεν έχετε δικαίωμα πρόσβασης σε αυτή τη σελίδα.

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Cron settings
el: Ρυθμίσεις Cron

en: Hour
el: Ώρα

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Purchase date
el: Ημερομηνία αγοράς

en: Tax
el: Φόρος

en: City name
el: Το όνομα της πόλης

en: Total price
el: Τελική τιμή

en: An error has occurred.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα.

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής
