Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Date
hr: Datum

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: No data
hr: Nema podataka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Total
hr: Ukupno

en: You are not authorized to access this page.
hr: Nemate ovlasti pristupa ovoj stranici.

en: Email
hr: E-pošta

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Filter
hr: Pročisti

en: Details
hr: Detalji

en: Hour
hr: Sat

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: An error has occurred.
hr: Došlo je do pogreške.
