Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Date
ca: Data

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: You are not authorized to access this page.
ca: No esteu autoritzat per accedir a aquesta pàgina.

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Filter
ca: Filtra

en: Details
ca: Detalls

en: Invoice
ca: Factura

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Cron settings
ca: Configuració de cron

en: Hour
ca: Hora

en: State name
ca: Nom de l'estat

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Tax
ca: Impostos

en: Total price
ca: Preu total

en: An error has occurred.
ca: Hi ha hagut un error.
