Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Date
da: Dato

en: No data
da: Ingen data

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Total
da: I alt

en: You are not authorized to access this page.
da: Du har ikke adgang til at tilgå siden.

en: Email
da: E-mail

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: API Key
da: API-nøgle

en: Details
da: Detaljer

en: Invoice
da: Faktura

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Cron settings
da: Indstillinger for cron

en: Hour
da: Time

en: State name
da: Tilstandsnavn

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Postal Code
da: Postnummer

en: Receipt
da: Kvittering

en: Tax
da: Skat

en: City name
da: Bynavn

en: Total price
da: Pris i alt

en: An error has occurred.
da: Der er opstået en fejl.

en: Payment Method
da: Betalingsmetode

en: Billing
da: Fakturering

en: Generate invoice
da: Opret faktura
