Invoicing Mexican Sales (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: You are not authorized to access this page.
eo: Vi ne rajtas aliri ĉi tiun paĝon.

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Details
eo: Detaloj

en: Hour
eo: Horo

en: An error has occurred.
eo: Eraro okazis.
